Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu
Hikayemiz

Hikayemiz

 

Eskişehir’de de gezmek için yaşayan, yaşamak için gezen bir grup gönüllü seyyah var. Coşkun Aral’ın belgesellerini seyrederek büyümüş, dünya atlasına bakarak hayallere dalmış ve bir gün bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için yollara düşmüş bir grup gezgin… Gezmek için zengin olmak gerektiğine inanmayan, imkânsızı mümkün kılan bir grup gerçekçi hayalperest.

Birçok ülkeye yaptıkları yolculuklarda gördükleri değişik yemek, eğlence, işletmecilik kültürlerini Eskişehir’e taşımışlar. Bugün kafe ve restoran işletmeciliğinde birçok konuda Türkiye’ye ilkleri getirip öncülük yapıyorlar. Eskişehir’de doğan, Ankara ve İzmir’deki kafeleriyle büyüyen bu gezginler tecrübelerini gezgin ruhlu insanlarla paylaşıyorlar.

Murat Fıçıcı
Varuna Gezgin Kurucusu

12 Comments

 1. Selamlar
  Elliye yakın ülke ve buna bağlı şehirlerini gezdim.ama sizin gezilerinizin Bambaşka ilk fırsatta katılabilme şansına sahip Olmayı çok arzu ederim
  Faaliyetlerinizin Devamını ve. Başarılar dilerim
  Sayfanıza mail adresimi yollamış bulunuyorum

 2. Sizi dün akşam İz Tv de izleyerek tanıma fırsatı buldum.Ben de gezmeyi sevenlerdenimBazı gezilerinize katılmak isterim.gerekli bilgilerim ektedir.saygılar.

 3. Merhaba gezi planlarınızda nereler var Peru gezisi istiyorum

 4. Sevgili Varuna Ekibi birkac gezi bölümünüzü zevkle seyrettim ve çok etkilendim yeni emekli bir bayan olarak benide aranıza almanız dileğiyle…..

 5. Tebrik ediyorum tutkunuzu,gezme aşkınızı 🙂

 6. Sizi ve ekip arkadaşlarınızı Tebrik ediyor be canigonulden kutluyorum.

 7. Anlatılır gibi değil fakat hayalini kurduğum şeyi başardığınızı görmek beni çok mutlu etti.Eğer bir gün size katılma şansım olursa dünyalar benim olur 🙂

 8. Iz tv de yayinlanmis olan tum belgesellerinizi defalarca izledim. Tum ekibe kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum

  • Buenos Aires den selamlar. Sizin plakanizin bulunduğu Buenos aires in tanınmış et lokantasınfan sizinle arkadaş olduğunu söyleyen kişi size selamlarını iletti.

 9. Bende bir ESKİŞEHİR li olarak size katılmayı çok ama çok isterim.

 10. Afrika belegeselinizi izledim harikasınız arkadaşlar aranıza katılmak isterim sevgiler hepinize

 11. 2018 yazında sizinle seyahat etmeyi çok isterim. Bilgilerimi yazdım. Ulaşırsanız çok sevinirim.

Bir Yorum Yazın